Takozvani „online program“ osmišljen je s ciljem nastavka rada s roditeljima, korisnicima Dječjeg vrtića Paški mališani, Pag, i njihovom djecom.

U ovom će programu sudjelovati stručni tim dječjeg vrtića koji će za roditelje i djecu pripremati različite materijale.

Uz sve što se bude objavljivalo dobit ćete i potrebne upute i smjernice. Za sva pitanja, komentare, povratne informacije, kao i pohvale da ste uspješno riješili zadane zadatke/izazove ili uživali u igri sa svojim mališanima, na raspolaganju Vam je e-mail adresa: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Veselimo se zajedničkom virtualnom druženju!

PREDŠKOLSKE SKUPINE „PERUŽINI“, PAG I „PČELICE“, POVLJANA

O PROGRAMU

Dragi roditelji,

program pripreme za školu nastavljamo ovdje, na stranicama vrtića, kako bismo Vam omogućili da u i ovom periodu budete u kontaktu s nama i kako bismo nastavili pripremati naše predškolce za važan korak koji ih uskoro čeka, polazak u školu. Na tjednoj bazi ćemo za Vas pripremati različite materijale i zadatke koje možete raditi sa svojim predškolcem kod kuće. Zadatke ćemo objavljivati petkom i tako nastaviti tradiciju davanja zadataka za kod kuće petkom u vrtiću, a povratnu informaciju od Vas očekujemo do četvrtka koji slijedi. Svaki riješeni zadatak donosi 3 zvjezdice, a kad se svi opet okupimo u našem vrtiću, provjerit ćemo tko je koliko zvjezdica prikupio.

Vaše odgojiteljice

>>>>> Preuzmi listić sa zadacima <<<<<