roditeljski

Poštovani roditelji, skrbnici

pozivamo Vas na roditeljski sastanak prije početka  nove pedagoške godine 2021/2022, koji će se održati u ponedjeljak 30. kolovoza 2021. godine s početkom u 16:00 sati,  u prostoru vrtića u Pagu i u prostoru vrtića u Povljani.

 

Roditelji, skrbnici polaznika vrtića prethodno će biti obaviješteni od strane odgojiteljica elektronskom poštom  ili telefonskim pozivom o početku i dnevnom redu roditeljskog sastanka  koji će se održati u skupinama u kojima su djeca upisana, sobama vrtića, prema uputama odgojiteljica.

Roditelji, skrbnici  polaznika vrtića dužni su, a prema uputama epidemiološke službe, sastanku prisustvovati sa maskama na licu, a prethodno moraju dezinficirati ruke,  izmjeriti temperaturu tijela na ulazu te upisati svoj dolazak. 

Predviđeno vrijeme održavanja roditeljskog sastanaka je ne duže od 15 do 20 minuta.

Popis i broj sobe,skupine u kojima djeca borave biti će dostupan na oglasnoj ploči vrtića.

Molimo da se ne zadržavate po hodniku i dvorani vrtića u grupama te da poštujete sve navedene epidemiološke upute koje se nalaze na ulazu vrtića.

Radujemo se Vašem dolasku!