7038215 405

Za rad u ljetnom periodu oformit će se odgojno-obrazovne skupine po mjerilima Državnog pedagoškog standarda. Pravo korištenja usluga dječjeg vrtića tijekom srpnja i kolovoza imaju djeca oba zaposlena roditelja/skrbnika i djeca samohranog zaposlenog roditelja/skrbnika. Uz Anketu potrebno je dostaviti potvrdu o zaposlenju oba roditelja/skrbnika koju izdaje poslodavac i elektronički zapis o radno pravnom statusu (e-izvadak o radnom stažu iz evidencije HZMo-a). Dokumentacija se predaje pedagoginji osobno ili putem elektroničke pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (isključivo u PDF formatu) u vremenskom periodu trajanja ankete (6.6. – 16.6.2023.). Nepotpuna dokumentacija neće se zaprimati niti razmatrati.

Korisnici koji ne koriste usluge vrtića kroz mjesec srpanj i kolovoz plaćaju paušalni iznos, osim korisnika s područja drugih JLS s kojima vrtić nema sklopljen Ugovor (puna cijena). Pogledaj odluku