Screenshot 2021 12 24 at 13 00 36 Božićna priredba matični objekt Pag

Božićna priredba u dječjem vrtiću održana je u petak 17. prosinca u matičnom objektu, a po prvi put, priredba je održana bez prisutnosti roditelja. U dvorani vrtića djeca su se okupila sa svojim odgojiteljicama te su sve vrtićke skupine izvele svoje točke za koje su se marljivo pripremali.

Na kraju su sve vrtićke skupine zajedno zapjevale i zaplesale na pjesmu Sretan Božić svakome, a pridružila su im se i djeca iz jasličkih skupina. U područnom objektu Povljana predstava je održana u ponedjeljak 20. prosinca, gdje su nam mališani otpjevali božićne pjesme i pripremili recitacije, a na kraju zaplesali uz pjesmu Fritula zajedno sa djecom iz jasličke skupine. Djelić atmosfere s obje božićne priredbe donosimo Vam u nastavku.