Djeca našeg vrtića,starija predškolska skupina, zajedno sa svojim odgajateljicama posjetili su Dobrovoljno vatrogasno društvo Pag.

Članovi DVD-a Pag su nas lijepo primili i pokazali nam što sve imaju i čime nas brane od požara, vrlo rado su nam demostrirali i objasnili kako što radi i čemu služe te nam pripremili vrlo zanimljivu simulaciju požara. Tom prilikom je predsjednik DVD-a Pag Jure Orlić s nama izvježbao kako moramo odreagirat kad vidimo požar, što moramo napraviti i kako se prijavljuje požar. Također su nam ispričali da se danas, 04.svibnja, slavi Sv. Florijan, koji je zaštitinik svih vatrogasaca i da je to za njih vrlo važan i svečani dan. Na kraju vrlo zanimljivog jutra naši vatrogasci su nas počastili s bonbonima i podijelili djeci rasporede sati koje će već na jesen moći koristiti a naši predškolci su se na svemu zahvalili s plakatom kojeg su sami izradili za vatrogasce.

posjet-vatrogascima-5328
posjet-vatrogascima-5327
posjet-vatrogascima-5324
posjet-vatrogascima-5320
posjet-vatrogascima-5316
posjet-vatrogascima-5313
posjet-vatrogascima-5304
posjet-vatrogascima-5302
posjet-vatrogascima-5299
posjet-vatrogascima-5298